Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Language versions

English Mapa Webu

KRANIMEX spol. s r.o.

Nedokončená 1638 
198 00 Praha 9-Kyje
tel: +420 224 316 271
e-mail: kranimex@kranimex.cz

a_otoc.jpg
a_zdvih.jpg
a_pojezd.jpg

Vysoký výkon bez kompromisu

Inteligentní výkonné pohonné soustavy se systémem FR.tronic
Pohonné soustavy Liebherr s trvale proměnlivou rychlostí znamenají výrazně lepší manipulaci s břemeny. Jednorychlostní pohonné jednotky s frekvenčním měničem (frequency converter, FC) pro pohon zdvihu, otoče a pojezdu – to jsou pohonné soustavy vhodné pro každé uplatnění. Inteligentní pohonné jednotky Liebherr znamenají optimální provozní bezpečnost a vysoké výkony bez kompromisu. Jejich snížená spotřeba se příznivě projevuje ve snížených provozních nákladech.
Nové pohony otoče s frekvenčním měničem
Otočová soustava s frekvenčním měničem, všeobecně velmi oblíbená, nyní nastavuje novou normu výkonnosti ve své třídě a umožňuje zcela plynulé otáčení bez rázů i otáčení velice nízkými „mikro“ rychlostmi. Vlivy působení větru a břemene jsou automaticky detekovány a potlačovány. Vestavěné tlumení zabraňuje rozhoupání břemene i nadměrným otřesům konstrukce jeřábu. Další novinkou je vestavěná patentovaná elektrická větrná brzda. Vysoce přesné spouštění a ukládání břemene je zajištěno novým systémem ovládání FR.tronic, s možností zadat vhodná nastavení ovládacích příkazů. Vlivy větru a břemene jsou průběžně eliminovány protipohybem.
Nová výkonná jednorychlostní pohonná jednotka zdvihu háku s frekvenčním měničem
Další novinkou od společnosti Liebherr je vysoce výkonná jednorychlostní jednotka pohonu zdvihu háku vybavená frekvenčním měničem. Tato nová generace pohonu zdvihu, ve čtyřech provedeních o výkonech mezi 30 kW a 65 kW, umožňuje obzvláště široké nastavení zatížení a rychlostí, díky čemuž lze dosahovat vyšších kapacit zatížení i rychlostí zdvihu bez zátěže.
Používá se pouze dvojitý zavěs, takže odpadá zdržení při přelanování.
Pohonná jednotka zdvihu je vybavena vlastními motory Liebherr s trvale proměnlivým ovládáním. Mezi jeho mnohé výhody patří automatická detekce zatížení, pohyb při velice nízkých rychlostech, využití kompletního rozsahu ovládací páky a zastavení břemene bez použití brzdy pohonné jednotky. Kromě toho je k dispozici režim určení polohy háku.
Pohonná jednotka pojezdu kočky s frekvenčním měničem
Oblíbená pohonná jednotka pojezdu kočky s frekvenčním měničem používaná v jeřábech řady EC-H doplňuje koncept pohonných jednotek s trvale proměnlivou rychlostí. Pohonná jednotka pojezdu kočky s frekvenčním měničem si uživatele získá svým citlivým pohybem s plynule proměnlivou rychlostí posunu. Pojezdové soustavy Liebherr poskytují větší rozsah výkonů, zejména pod zatížením. Lanový buben má standartně dostatečnou kapacitu pro umístění zásoby lana pojezdu kočky i pro krátké výložníky.

« Zpět

KRANIMEX spol. s r.o. Nedokončená 1638 , 198 00 Praha 9-Kyje, tel: +420 224 316 271, e-mail: kranimex@kranimex.cz
Partneři: Pneu levně | Autodíly Brno | Kovovýroba | taxi | odkazy