Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Language versions

English Mapa Webu

KRANIMEX spol. s r.o.

Nedokončená 1638 
198 00 Praha 9-Kyje
tel: +420 224 316 271
e-mail: kranimex@kranimex.cz

Zcela nové Flat-Top jeřáby EC-H a EC-B pracují na novém stadionu pro světový šampionát.

Společnost Liebherr-Africa (registrovaný název firmy) Ltd. (= s. r. o.) byla odměněna řádem společně s Liebherr-Werk Biberach GmbH za dvanáct nových věžových jeřábů, které se používají na stavbě Green Point stadionu v Kapském městě pro Mistrovství světa ve fotbale v roce 2010. Sedm dalších věžových jeřábů přijde z flotily společností Murray&Roberts Construction a WBHO Construction (registrovaný název firmy) Ltd., které tvoří společný podnik provádějící stavbu stadionu.

Stavební projekt

S objemem investic 285 milionů € bude starý Green Point stadion, který měl kapacitu pouze 18 000 diváků, nahrazen úplně novou stavbou. V nové aréně pro Mistrovství světa ve fotbale v roce 2010 bude místo pro 68 000 nadšených fotbalových fanoušků. Dokončení projektu je plánováno na listopad 2009.

Plánování projektu

Pro stavbu stadionu byla společnost Liebherr-Werk Biberach GmbH schopna nabídnout ekonomické a úplné řešení. Plánování projektu dvanácti nových jeřábů použitých na stavbě Green Point stadionu bylo provedeno v Biberachu a statika byla pečlivě vypočítána. To zahrnuje kompletní výběr jeřábů a také výběr nejvhodnější a nejekonomičtější konfigurace jednotlivých jeřábů.

Krátká doba dodávky

V období pouhých dvanácti týdnů dodala společnost Liebherr-Werk Biberach GmbH všech dvanáct zcela nových věžových jeřábů do Kapského města. Osm z nich jsou jeřáby s horní otočí typů 200 EC H10 a 280 EC H 12 Litronic a dále čtyři Flat-Top jeřáby 200 EC B 10 Litronic. Všechny věžové jeřáby byly vztyčeny ihned po příjezdu do Kapského města.

Všechny věžové jeřáby dodané společností Liebherr jsou montovány jako volně stojící na základových kotvách a dosahují výšky háku mezi 52,2 a 79,5 m podle použitého systému věže (256 HC, 290 HC nebo 500 HC).

Funkce dálkových služeb z celého světa

Všechny nové dodané jeřáby jsou také vybaveny systémem dálkového přenosu dat DFÜ s funkcí dálkových služeb. Dialog mezi jeřábem umístěným kdekoliv ve světě a kanceláří zákaznického servisu nabízí rozhodující výhody z pohledu tlaku na termín dokončení stavby: Zákazník má podporu přímo na místě, i když je prováděna z Německa. Veškeré problémy s jeřábem lze proto zjistit na samém začátku a vyhnout se tak prostojům.

Zpět do sekce novinky - zajímavosti

KRANIMEX spol. s r.o. Nedokončená 1638 , 198 00 Praha 9-Kyje, tel: +420 224 316 271, e-mail: kranimex@kranimex.cz
Partneři: Pneu levně | Autodíly Brno | Kovovýroba | taxi | odkazy